Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 1998 Yılında arıtma sektörü ile tanışmış olup, 2002 yılına kadar faaliyetlerine küçük ve orta derecede yürütmüş , 2002 yılı itibari ile kurumsal kimlik yapısına bürünerek daha yenilikçi, çözüm odaklı büyük projelerde yer almaya başlamıştır. Bu tarih itibari ile arıtma sektöründe .php ve endüstriyel su ve atık su arıtma teknikleri üzerine uzman tecrübeli yapısıyla çalışmalara devam etmektedir.
...

Kalite Politikamız

Okcel'in AR-GE departmanı, Dünya'da gelişmekten olan teknolojiyi ve bilimi yakından takip ederek, insan vücudunun gereksinimi olan GERÇEK temiz suyu, en kolay yöntemlerle ucuza mal etmek için çalışıyor. Bu işi toplumsal bir proje olarak gören Okcel, ticaret hacminden daha fazla insan sağlığını önemsiyor.

Vizyon ve Misyonumuz

Dünya'nın 4'de 3'üne hükmetmiş bir ecdadın çcoukları olarak, öncelikle kendi vatandaşlarımızın sağlıklı bireyler olabilmesi için çaba sarfetmekteyiz. Bir çok kuruma ücretiz olarak temin etmiş olduğumuz su arıtma sistemlerimiz bunu en büyük delilidir. Ülkemizin kalkınması, toplumumuzda sağlıklı bireylerin yetişmesi bizim en büyük misyonumuzdur.

NEDEN OKCEL?

30 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

81 İLDE SERVİS DESTEĞİ

3 YIL GARANTİ

ÜCRETSİZ KURULUM

ÜCRETSİZ KARGO & İADE

7/24 ONLİNE ÇAĞRI MERKEZİ

Çağrı Merkezi | 0 850 840 13 66