Su Arıtma Cihazı

Doğal kaynak suyu, 1800'lü yıllarda tüm pratik amaçlar için güvenli kabul ediliyordu.

Su arıtma insan tüketimi için ya da endüstriyel kullanım için yeterince saf olan içme suyu üretmek için ham suyundan kirleticilerin uzaklaştırılmasına denir. Maddeler ve insan yapımı kimyasal kirleticiler (örneğin Kurşun gibi zehirli metaller, Bakır vb dahil) parazitleri, bakterileri, algleri, virüsler, mantarlar, ortadan kaldırır.

Yeraltından gelen tedavi ucuzdur, ancak akiferlerin genellikle sınırlı çıkışı vardır ve şarj yıl binlerce alabilir. Yüzey suyu kaynakları dikkatle alışılmadık türleri veya kirletici neden mikrobiyal hastalık seviyelerinin varlığı açısından takip edilmelidir.

Devamını Oku


Su Arıtma Sistemleri

Etiam congue, elit at tristique aliquam, sapien diam eleifend orci, vel tristique augue diam vel turpis. Vestibulum volutpat diam ut tortor vehicula accumsan. Aliquam placerat arcu eu orci pretium sit amet mattis felis convallis. Cras elementum molestie laoreet. Pellentesque malesuada risus pellentesque tortor iaculis in congue leo bibendum.

Integer facilisis congue volutpat. Curabitur vel consequat eros. Ut sapien magna, interdum eget imperdiet quis, ultrices nec libero. Etiam ut magna at dolor tristique pretium. Pellentesque rhoncus ornare metus consequat molestie.

Devamını Oku


Su Arıtma Filtreleri

Evlerimizin musluklarından belediyelerimizin sağladığı ihtiyaçlarımızı giderebilmemiz için akan kullanma sularımız sizlerinde bildiği üzere sadece kullanma suyu olarak temin edilmektedir. Bu sularımız ile banyoda, lavaboda ve temizlikte kullanabileceğimiz bir sudur.Su arıtma filtresi bunların önüne geçer ve temiz su alırsınız.

İçme suyumuz için gerekli olan tek şey filtrasyon sistemi olmalıdır. Filtrasyon sistemi 1800lü yıllarda Almanya'nın Köln şehrinde sularda arsenik bulunması üzerine büyük araştırmalar sonucu o zaman ......

Devamını Oku


Okcel Su Arıtma

Evet yanlış duymadınız. Su içerek kilo vermek mümkün. Nasıl mı? Okcel su arıtma cihazlarının birbirinden kaliteli filtrelerinden biride "Alkali Filtre"dir. Peki alkali filtre nedir?

Devamını Oku


Su Arıtma Yöntemleri

Şehrinizin şebeke hattından geçen suyun, yıllık su kalitesi raporunun bir kopyasını edinin ve sonuçları inceleyiniz.(Tüketici Güven Raporu) İstanbul için Buradan bulabilirsiniz

Hal böyleyken damacana suyunda zararları her gün haberlerde karşımıza çıkmakta. Plastiğin suyun üzerindeki etkisini biliyoruz. Eğer damacanızdaki suyun kalitesini merak ediyorsanız TDS METRE edinerek kendiniz de ölçüm yaparak değerleri görebilirsiniz...

Devamını Oku